Servislerimiz

Tasarımdan işletmeye kadar yanınızdayız.

Hizmetlerimiz ile güçlenin

Hizmetimiz ile daha iyi bir performansa sahip olun

Şirketinizi çevrimiçi başarıya taşımak için geniş bir web hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Göz alıcı tasarımlardan sorunsuz web geliştirmeye ve güvenilir barındırmaya kadar her konuda yanınızdayız.

Web Design​

Sayfanı en modern desenlere göre tasarlıyoruz, böylece sayfan kolay ve çekici oluyor.

SEO

Google ve diğer arama motorlarında her zaman en üst sıralarda yer almanız için web sayfanızı arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz.

Strateji

Çevrimiçi varlığınızın stratejisi hakkında konuşmak mı istiyorsunuz? Sorun değil! Sizin yanınızda bir ortak olarak duruyoruz.

Web Development

Bir fikriniz var ama onu senin için hayata geçirecek birisine ihtiyacınız mı var? Geliştiricilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olur.

Monitoring

Web varlığınızı sürekli olarak izliyoruz, böylece kesintilerin minimum seviyede tutulmasını sağlıyoruz.

Hosting

Modern ve ölçeklenebilir cloud altyapımız, kesintisiz çalışma ve performans sağlar.

Güvenlik

En son teknoloji ve gelişmiş izleme çözümleriyle web sitenizi güvence altına alıyoruz.

Erişilebilirlik

Erişilebilirlik, dijital dünyada da giderek daha büyük bir rol oynamaktadır. Bu nedenle web sitenizin herkes için olduğundan emin oluyoruz.

Sizlerin Web-sitesi

Özel tasarlanmış

Web tasarımında uzman ekibimiz, markanızı temsil eden ve hedef kitlenizi etkileyen güzel ve işlevsel web siteleri oluşturmak için uzmanlaşmıştır.

Perde Arkası

Modern Teknoloji

Geliştirme ekibimiz çeşitli teknolojilere ve çerçevelere hakimdir böylece web sitenizi en yeni teknolojiler ve çerçevelerle geliştirir.

Kazanabileceklerin

%'100'den fazla

Ayrıca web sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarıyla ilgileniyoruz, böylece arama motoru sonuç sayfalarında daha yüksek bir sıralama elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Small image on service page
service big image

Sorularınızın Cevapları

sıkça sorulanlar

Çeşitli web tasarım hizmetleri sunuyoruz, bunlar arasında özel web sitesi tasarımı, duyarlı tasarım, UX/UI tasarımı ve mevcut bir web sitesinin yeniden tasarlanması bulunmaktadır.

Evet, kapsamlı web geliştirme hizmetleri sunuyoruz, bunlar arasında ön uç geliştirme, arka uç geliştirme ve özel web uygulaması geliştirme yer alıyor.

SEO, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarında daha iyi bir konuma gelmesini sağlama pratiğini ifade eder. Evet, web sitenizin görünürlüğünü artırmak ve web sitenize gelen trafiği artırmak için SEO hizmetleri sunuyoruz.

Sizin işinizi ve web sitesinizin ihtiyaçlarınızı anlamak için bir danışmanlıkla başlıyoruz. Ardından, size proje için bir teklif ve bir zaman çizelgesi sunuyoruz. Bunları onaylamanız durumunda, tasarım ve geliştirme aşamalarına geçip, her adımda sizi bilgilendirerek ilerleyeceğiz.

Evet, web sitenizin güncel ve güvende kalması için sürekli bakım ve destek hizmetleri sunuyoruz. Bu, düzenli yedeklemeler, yazılım güncellemeleri ve teknik destek gibi unsurları içerir.

Tamamlanma süresi, projenin karmaşıklığına ve gereksinimlerine bağlıdır. Genellikle, bir standart web sitesi projesinin tamamlanma süresi yaklaşık 4-6 hafta kadar sürer.

Yeni bir web site tasarımının fiyatı, proje kapsamına bağlı olarak değişir. Ancak projenin başlamasından önce sizlere danışmanlık hizmetimiz kapsamında detaylı bir maliyet teklifi sunacağız.

Evet, işletmenizin çevrimiçi satışlar gerçekleştirebilmesi ve müşterilerinizle etkili bir şekilde etkileşimde bulunabilmesi için E-ticaret web tasarımı ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojiyle inşa ediyoruz.

İster web sitesi ister web mağazası veya kapsamlı web uygulaması olsun, size en modern teknolojilerle yardımcı oluyoruz.

service technology footer